کتاب‌هایی برای بچه‌ها؛ «همه‌ی بچه‌ها باهوشند!»

کتاب‌هایی برای بچه‌ها؛ «همه‌ی بچه‌ها باهوشند!»

مجموعه کتاب‌های «همه‌ی بچه‌ها باهوشند!» با تاکید بر آموزش ریاضی با قصه و بازی منتشر شد.

اصول کاربردی در طراحی اتاق خواب‌های کوچک

اتاق خواب می‌تواند خستگی‌ها را برطرف کند و بیشتر زمان استراحت را در آن گذراند. به عبارتی می‌تواند پناهگاهی امن باشد، متاسفانه باید اشاره کرد همیشه امکان ایجاد اتاقی با فضای مورد علاقه ما وجود ندارد، اما نگران نباشید، اصول طراحی و معماری امروزی راه حل‌های مناسبی را ارائه می‌دهد تا از فضای کوچک اتاق خواب بهترین استفاده شود.
روش های تغییر نام خانوادگی چیست؟

روش های تغییر نام خانوادگی چیست؟

گاهی به دلایلی افراد تمایل پیدا می‌کنند نام خانوادگی خود را تغییر دهند؛ بنابراین به دنبال تغییر نام خانوادگی هستند و مرجع رسیدگی به موضوع تغییر نام خانوادگی برابر قانون، ثبت احوال است. تغییر نام خانوادگی برای هر شخص پس از داشتن شرایط قید شده در قانون توسط ثبت احوال بررسی خواهد شد

نقش عجیب صدای مادر در رشد مغزی کودک

در الگوهای عصبی مغزِ بسیاری از ما صدای مادر وجود دارد. بنابراین تعجبی ندارد که یک کودک صدای مادرش را به صدای غریبه‌ها ترجیح دهد.

۲۰ دلیل برای این‌که چرا پُرخوری می‌کنیم

اکثر افراد در طول زندگی خود احتمالا تجربه یک دوره افزایش وزن را داشته‌اند. موضوعی که از یک سو آثار روانی بر آنها داشته و از سوی دیگر بر سلامت بدن آنها نیز تاثیرگذار بوده است. هرچند که بروز چاقی و افزایش وزن می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما، پرخوری یکی از دلایل مهم آن است.
راه‌های افزایش تولید شیر مادر

راه‌های افزایش تولید شیر مادر

یکی از رایج‌ترین دلایل نگرانی مادران در دوران شیردهی تولید ناکافی شیر است.به گزارش روز ایران با استفاده از این روش ها شیر خود را افزایش دهید.
۳۵ روش آرایش که هر خانمی باید بداند چگونه انجام دهد

۳۵ روش آرایش که هر خانمی باید بداند چگونه انجام دهد

اگر شما هم جزء افراد عاشق به آرایش هستید ، شرط می بندیم که به خاطر پیدا کردن روش های جدید آرایش زندگی می کنید. در این مقاله از روز ایران  همه روش های آرایش که هر خانمی باید بداند را برای شما آماده کرده ایم.ما بهترین روش های آرایش لب ، صورت ، ابروها و چشم ها را به شما آموزش میدهیم .
روش تهیه حنا در منزل برای زدن نقش حنا

روش تهیه حنا در منزل برای زدن نقش حنا

در این مقاله قصد داریم طرز تهیه حنا برای دست و به طور کلی برای طراحی را آموزش دهیم. حنا امروزه نه تنها در ایران، بلکه در بزرگ‌ترین مراکز زیبایی اروپا و آمریکا هم به یکی از مواد آرایشی مدرن تبدیل شده است. شما به راحتی می‌توانید درست کردن حنا را در منزل‌تان انجام دهید و بدنتان را با آن طراحی کنید.
با میوه افزایش‌دهنده هوش کودکان آشنا شوید

با میوه افزایش‌دهنده هوش کودکان آشنا شوید

یک متخصص تغذیه گفت: موز برای اطفال و اشخاص سالخورده بسیار مفید است و همچنین برای درمان اسهال شدید مؤثر بوده و هوش و حافظه کودکان را افزایش می‌دهد.
علت بوی بد دهان کودک + درمان

علت بوی بد دهان کودک + درمان

در مطلب زیر می‌توانید با نکات مهمی در رابطه با بوی بد دهان در کودکان یا هالیتوز (Halitosis) آشنا شوید.