طرز تهیه کیک تولد شکلاتی ؛ سریع و آسان

طرز تهیه کیک تولد شکلاتی ؛ سریع و آسان

کیک و طرز تهیه آن برای بیشتر افراد یک چالش بزرگ به حساب می‌آید؛ چرا که همه به دنبال راهی آسان برای تهیه کیک هستند و البته بزرگ‌ترین دغدغه اکثر افراد در تهیه کیک، ندانستن طرز تهیه کیک و نبود فر است.
طرز تهیه کیک خیس شکلاتی بدون فر

طرز تهیه کیک خیس شکلاتی بدون فر

یکی از خوشمزه‌ترین کیک‌هایی که در میهمانی‌های عصرانه و خانوادگی می‌توان سرو کرد، کیک خیس شکلاتی است. سس شکلاتی موجود در این کیک، بافتی نرم و اسفنجی به این کیک می‌دهد. طرز تهیه کیک شکلاتی در منزل بسیار آسان است اما دغدغه بیشتر خانم‌ها تهیه آن بدون فر است.

طرز تهیه ی بیسکویت دو رنگ خوشمزه

امروز تصمیم داریم طرز تهیه ی یک بیسکویت ساده و خوشمزه را به شما آموزش دهیم. برای آشنایی با روش تهیه و مواد اولیه، با ما همراه باشید. تخم مرغ کامل، زرده تخم مرغ و وانیل را در ظرفی ریخته و خوب مخلوط می کنیم سپس آن را در کناری قرار می دهیم.
طرز تهیه بستنی زمستانی خانگی مخصوص دورهمی های شب یلدا

طرز تهیه بستنی زمستانی خانگی مخصوص دورهمی های شب یلدا

بستنی زمستانی خانگی، یکی از تنقلاتی است که در روز های سرد زمستانی مصرف میشود. این نوع بستنی بسیار خوشمزه است و کودکان آن را دوست دارند و از خوردن آن لذت میبرند. یکی از تنقلاتی که در روز های سرد زمستانی و به ویژه در شب یلدا از آن استفاده میشود بستنی زمستانی خانگی نیز می باشد. با ما همراه باشید.
پیروکی، غذای معروف اروپای شرقی

پیروکی، غذای معروف اروپای شرقی

پیروگی، یکی از انواع غذا‌های ملی اروپای شرقی می‌باشد که ظاهری شبیه پیراشکی‌های کوچک دارد. این غذا با ۲ نوع مختلف طبخ و سرو می‌شود. یک رسپی این غذا با مواد میانی از سیب زمینی، پنیر کوارک، کالباس و… تهیه و سرو می‌شود. یک نوع دیگ از رسپی معروف این غذا نیز که با گوشت گوساله تهیه می‌شود را امروز آموزش می‌دهیم.