۵ روش عالی برای جلوگیری از پوسیدگی لوله فولادی

۵ روش عالی برای جلوگیری از پوسیدگی لوله فولادی

 لوله فولادی در ساخت‌وساز کاربرد بسیاری دارد. در ساختمان‌سازی و مصارف صنعتی، از این نوع لوله به‌وفور استفاده می‌شود. برخی از ویژگی‌های فوق‌العاده این لوله‌، آن‌ را برای برخی از کاربری‌ها ایده‌آل کرده است. از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد این لوله‌ها می‌توان به دوام، استحکام و طول عمر بالا اشاره کرد.
غول‌ماهی‌های ترسناک در کجا یافت می‌شوند؟/ عکس

غول‌ماهی‌های ترسناک در کجا یافت می‌شوند؟/ عکس

ماهی‌های دندان‌نیش که به غول‌ماهی هم شهرت دارند، در اصل ماهی‌های بزرگی نیستند و برخلاف هیبت ترسناک‌شان هیچ خطری برای انسان‌ها ندارند.
5 قارچ عجیب و غریب کره زمین

5 قارچ عجیب و غریب کره زمین

حدود ۱۴۴ هزار گونه مختلف قارچ در کره زمین وجود دارد؛ آنها در سراسر سیاره به اشکال مختلف مانند مخمرها، کپک ها و شاید جالب ترین آن‌ها، قارچ ها ظاهر می شوند.
تصورش غیرممکن است / وزن حشرات کره زمین چقدر است؟

تصورش غیرممکن است / وزن حشرات کره زمین چقدر است؟

یک مطالعه برای اولین بار وزن ترکیبی همه حشرات خشکی و بندپایان زمین را محاسبه کرده است.
آموزش کاشت سبزه نارنج در منزل + ترفند گلخانه دار

آموزش کاشت سبزه نارنج در منزل + ترفند گلخانه دار

آموزش کاشت سبزه بهار نارنج در منزل + ترفند گلخانه داران برای پر شدن گیاه.سبزه نارنج عید نوروز برای سفره هفت سین زیباترین سبزه

حیوانی که به اندازه 33 عدد فیل وزن و به اندازه یک ساختمان 7 طبقه طول دارد!

نهنگ آبی قطب جنوب، بزرگترین حیوان روی این سیاره است که وزن آن تا ۴۰۰۰۰۰ پوند (تقریباً ۳۳ فیل) و طول آن به ۹۸ فوت می رسد.

چرا خرس‌ها خودشان را به درختان می‌مالند؟

زومیت نوشت: پژوهشگران با انجام آزمایش‌هایی برای درک علت این موضوع که چرا خرس‌ها خودشان را به درختان می‌مالند، توضیح جدیدی برای این رفتار پیدا کردند.
چرا باید بخندیم؟

چرا باید بخندیم؟

بخندید تا دنیا به شما بخندد! خنده بر هر درد بی درمان دواست! این جملات معروف و مثل‌های متداولی است که سالیان سال در مورد فواید خندیدن بر سر زبانهاست.خندیدن فواید بسیار زیادی در مسیر سلامت جسمی و روحی افراد دارد؛ به طوری که امروزه ثابت شده است خنده در زمانهای بحرانی و استرس زا همچون مرهمی، آرامبخش روح وروان افراد است.

مرگ بیت کوین دیگر دور از ذهن نیست

در سال ۲۰۲۲، بازار کریپتو و بیت کوین به حدی سقوط کرد که سرمایه‌گذاران اکنون می‌پرسند که آیا مهلتی در پیش است یا خیر. با خرید بیت کوین به سرنوشت بورس دچار خواهیم شد یا خیر؟ سایت روز ایران در این مقاله قیمت بیت کوین در سال های گذشته و خطرات خرید بیت کوین را خواهد گفت لطفا با ما همراه باشید

آنچه درباره تیک‌های رنگارنگ توییتر نمی‌دانید

منصفانه است اگر بگوییم توییتر در ماه‌های اخیر بسیار پر مشغله بوده و در زمان کوتاهی تغییرات زیادی را ایجاد کرده است. این تغییرات شامل چک‌مارک‌ها و برچسب‌های حساب‌ها بوده است.