کد خبر: ۸۵ |
۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
| |

ماجرای زنی که طی چند هفته دو بار مادر شد

یکی از ساکنان ایالت مینه سوتای آمریکا طی چند هفته دو بار مادر شد.

یکی از ساکنان ایالت مینه سوتای آمریکا طی چند هفته دو بار مادر شد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از نشریه WBAL ، این زن صاحب دو دختر شده که یکی از آنها در رحم مادرش پرورش یافته است.

​کلسی پیرس ، 31 ساله ، از ناباروری رنج می برد و طی سه سال گذشته او و همسرش تلاش های ناموفق زیادی برای بچه دار شدن انجام داده بودند. این زن آمریکایی چندین عمل و روش لقاح آزمایشگاهی برای باردار شدن انجام داده است. با این وجود همه این کارها بی فایده بود و پول این زوج داشت تمام می شد.

در پایان ، دکتر پیشنهاد کرد که آنها از خدمات یک مادر جایگزین استفاده کنند. با این حال ، پیرس به دلیل کمبود بودجه توانایی پرداخت هزینه های آن را نداشت. سپس مادرش ، لیزا رادرفورد 53 ساله از میشیگان ، داوطلب شد که نوه خود را به تنهایی در رحم خود پرورش دهد . در ابتدا ، کلسی پیرس فکر می کرد این ایده وحشیانه است ، اما مادرش پافشاری کرده وتوانست او را متقاعد کند. مادر تحت معاینات و آزمایش های پزشکی زیادی قرار گرفت و پزشکان به خاطر وضع سلامتی بسیار خوب ، به او اجازه دادند مادر جانشین شود.

ماجرای زنی که طی چند هفته دو بار مادر شد

اندکی پس از آنکه رادرفورد تخمهای دخترش را که توسط همسرش لقاح شده بود ، دریافت کرد ، کلسی پیرس هم متوجه شد که باردار است و دکترش آنرا معجزه خواند.

رادرفورد در اول اکتبر نوه خود را به دنیا آورد. او را اورلی نامیدند و چند هفته بعد خواهر او ، آوا ، از کلسی پیرس متولد شد. حالا هر دو دختر سالم هستند و حالشان خوب است.

برترین‌ها

 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰