کد خبر: ۴۳۰ |
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۸
| |

مورد عجیب یک زن انگلیسی که با ۲ واژن متولد شده است!

یک زن انگلیسی که با دو واژن، دو رحم و دو دهانه رحم متولد شده، پس از آنکه در نوجوانی به ویژگی نادر خود پی برد، پس از سال ها توانسته یاد بگیرد بدن خود را به شکلی که هست بپذیرد و دوست داشه باشد.
مورد عجیب یک زن انگلیسی که با ۲ واژن متولد شده است!
به نفل از روزیاتو: یک زن انگلیسی که با دو واژن، دو رحم و دو دهانه رحم متولد شده، پس از آنکه در نوجوانی به ویژگی نادر خود پی برد، پس از سال ها توانسته یاد بگیرد بدن خود را به شکلی که هست بپذیرد و دوست داشه باشد.آنی شارلوت ۲۳ ساله، اهل شهرستان ساری انگلیس، وقتی در ۱۶ سالگی برای معاینه پیش پزشک زنان رفته بود معلوم شد به دو رحمی (Uterus Didelphys) دچار است.
مورد عجیب یک زن انگلیسی که با ۲ واژن متولد شده است!
زنانی که به این پدیده پزشکی دچارند در صورت داشتن شرکای جنسی متعدد ممکن است همزمان از ۲ مرد مختلف باردار شوند. علاوه بر این، شارلوت ۲ بار در ماه پریود می شود و هر بار نیز با دردهای آن دست و پنجه نرم می کند. به گفته ی خودش هر دو واژن کاملاً فعال هستند. گرچه سال ها طول کشید تا او ویژگی متفاوت خود را بپذیرد، حالا در ۲۳ سالگی آن را جالب هم می داند.
مورد عجیب یک زن انگلیسی که با ۲ واژن متولد شده است!
او درباره ی اولین باری که در ۱۶ سالگی به شرایط متفاوت خود پی برد، می گوید: «برای معاینه رفته بودم پیش دکتر زنان و وقتی داشت معاینه ام می کرد متعجب و گیج شده بود.»نتیجه ی معاینه برای شارلوت یک شوک تمام عیار بود، وقتی فهمید که این ویژگی متفاوت چه تأثیری بر زندگی اش خواهد داشت.
او در اینباره می گوید: «به من گفتند که بچه دار شدن برایم خیلی سخت خواهد بود و با رفت و آمدهای مکرر به بیمارستان و در نهایت زایمان زودرس از طریق سزارین همراه خواهد بود، چون جنین جای کافی برای اینکه تمام دوره ی بارداری را به طور کامل طی کند، ندارد. به علاوه، گفتند که احتمال اینکه سقط جنین های متعدد داشته باشم وجود دارد.»«برای همین از بچه دار شدن می ترسم. مدت ها است که این نگرانی را دارم.»«من یک زن جوان بودم و تازه می خواستم کم کم عشق را تجربه کنم و بدنم را کشف کنم که یک دفعه به من گفتند با بقیه متفاوتم.»«به عنوان یک نوجوان دل تان می خواهد نرمال و طبیعی باشید و فهمیدن اینکه اینطور نیست واقعاً ترسناک بود.»«یک کمی خودم را باختم، به هیچ کس چیزی نگفتم و صحبت درباره اش با مادرم هم سخت به نظر می رسید.»
مورد عجیب یک زن انگلیسی که با ۲ واژن متولد شده است!
شارلوت بالاخره در دانشگاه یاد گرفت که در مورد شرایط خود راحت و بی پرده صحبت کند و بدنش را بپذیرد.او در اینباره می گوید: «واقعاً شروع کردم به پذیرفتنش. دیگر به آن به چشم یک مشکل فیزیکی نگاه نمی کردم و همینطور همه ی آن مشکلاتی که ممکن است با بچه دار شدن به وجود بیاید. به جایش برایم تبدیل شد به جنبه ی جالبی از من که به خاطر واکنش های مردم بود. آن ها متعجب می شدند اما در عین حال، برایشان خیلی جالب بود.»«حالا کاملاً آن را به عنوان بخشی از خودم پذیرفته ام و هیچ وقت انقدر اعتماد به نفس نداشته ام.»جدا از نگرانی های مرتبط با بارداری، دو رحمی شارلوت تأثیر بزرگی بر زندگی اش نداشته و به گفته ی خودش به آن عادت کرده است.او در اینباره می گوید: «در روابط عاطفی ام هم هیچ وقت با واکنش بدی رو به رو نشده ام. فقط سؤال های زیادی برایشان پیش می آمد.»«بعضی ها فکر می کنند دروغ می گویم اما در مجموع همه نسبت به آن کنجکاوند و می خواهند درباره اش بیشتر بدانند.»
شارلوت که در شبکه های اجتماعی حضور دارد و در آنجا درباره ی شرایط متفاوت خود صحبت و در مورد پدیده ی دو رحمی آگاهی بخشی می کند، می گوید بسیاری به دلیل همین تفاوت، از سر کنجکاوی او را دنبال می کنند.او می گوید تقریباً هر کس که او را دنبال می کند بلافاصله از او می پرسد که واقعاً دو تا واژن دارد.شارلوت همچنین می گوید: «اولش برایم سخت بود که به مادرم و دوست هایم بگویم ولی همه ی آدم های مهم زندگی ام بسیار پذیرا و مشوقم بوده اند.»
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۲
0
0
چه جالب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۲
0
0
چه چیزایی تو این دنیا هست