کد خبر: ۳۲۲ |
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
| |

سلاح‌های مرگبار هیتلر که لرزه بر تن می‌اندازد!

هر چه بیشتر از آمادگی ها و پیشرفت آلمان با سلاح های جدید مطلع شوید، آشکارتر می شود که متفقین به موقع به جنگ با آلمان پایان دادند.

روز ایران: هر چه بیشتر از آمادگی ها و پیشرفت آلمان با سلاح های جدید مطلع شوید، آشکارتر می شود که متفقین به موقع به جنگ با آلمان پایان دادند.

 

خطراتی که بریتانیا با آن روبرو بود، بسیار زیاد و وحشتناک بود.

تجهیزات رادیویی و نوری، یک پرتو افسانه ای برای مقابله با تانک ها بود. ثابت شد که این فقط نورافکن مادون قرمز برای تانک‌های کور بوده و همراه با تفنگ ۸۸ میلی‌متری مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است. این بیشتر از افسانه هولناک بود. اما در برابر تانک‌هایی که در شب حرکت می‌کردند، مرگبار بود.

اسلحه، چیزهای جدید ناخوشایندی مانند گلوله های موشکی وجود داشت.

جنگ شیمیایی آلمانی‌ها یک گاز جدید در مقادیر زیاد با کیفیت‌های خاص کشنده‌تر از هر گازی که تاکنون استفاده شده بود، داشتند؛ مشخص است که هیتلر مردی بود که از استفاده از آن جلوگیری کرد، نه از طریق نوع دوستی، بلکه به این دلیل که باور نداشت که این کار به درد می خورد چراکه عواقب جبران ناپذیری داشت.

 

سلاح‌های مرگبار هیتلر که لرزه بر تن می‌اندازد!

در این بین آلمانی ها در حال آزمایش یک بمب پرنده VI خلبانی با افزایش آشکار دقت بودند. آنها همچنین با پرتابه های کنترل شده ای که از هواپیما به هدف زمینی یا به هواپیما هدایت می شدند، پیشرفت قابل توجهی داشتند.

آلمانی‌ها در ساخت و ساز نیروی دریایی نیز پیشرفت قابل توجهی داشتند. یک اژدر با برد ۸۰ مایل و سر آکوستیک وجود داشت که به هدف خود گوش می داد. اژدرهای کنترل شده ای وجود داشتند که مسیر زیگزاگی را با احتمالات مرگبار دنبال می کردند.

همچنین یک زیردریایی جت با سرعت ۲۵ گره دریایی در حال تولید بود.

گفتنی است که اختراعات ذکر شده در تمامی مراحل از قبل از توسعه تا تولید کامل بوده است.

خبرآنلاین

 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰