کد خبر: ۳۲۱ |
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
| |

سرعت هیجان‌انگیز دانلود آیفون ۱۴ پرو مکس

گزارشی از سرعت اینترنت مدل های استاندارد، پرو و پرو مکس iPhone ۱۴ ارائه شد. سرعت دانلود ۵G آیفون ۱۴ پرو مکس در این بین واقعاً هیجان‌انگیز است!

روز ایران: گزارشی از سرعت اینترنت مدل های استاندارد، پرو و پرو مکس iPhone ۱۴ ارائه شد. سرعت دانلود ۵G آیفون ۱۴ پرو مکس در این بین واقعاً هیجان‌انگیز است!

 

سرعت هیجان‌انگیز  دانلود آیفون 14 پرو مکس

پس از عرضه خانواده آیفون ۱۴ در ماه گذشته، رسانه‌ها، مراجع و کاربران مختلف به بررسی موشکافانه این گوشی پرچمدار جدید پرداخته‌اند تا ببینند که اپل چه تدارکاتی برای جدیدترین محصول خود دیده است. در خصوص سرعت دانلود، در مقطع کنونی دو گزارش با نتایج مشابه پیدا می‌شوند. بنا به این گزارش‌ها، سرعت دانلود 5G آیفون 14 پرو مکس بین 38 تا 50 درصد سریع‌تر از نسخه قبلی تلقی می‌شود و دانلود 5G به صورت میانگین 40 درصد سریع‌تر است.

 

 

رشد چشمگیر سرعت دانلود ۵G آیفون ۱۴ پرو مکس

سرعت هیجان‌انگیز  دانلود آیفون 14 پرو مکس

با توجه به مطالعه جدید شرکت Ookla، عملکرد آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو در ایالات متحده آمریکا تا ۴۰ درصد بهبود پیدا کرده و در همان حال، آیفون 14 پرومکس از لحاظ سرعت متوسط 5G رشدی 130 درصدی را تجربه کرده است. گزارشی از SpeedSmart هم نشان می‌دهد که خانواده iPhone 14 پیشرفتی درخور توجه در زمینه سرعت آپلود و دانلود 5G را به خود دیده است. سرعت دانلود بر پایه گزارش شرکت Ookla از باندپهن و موبایل برای سه‌ماهه سوم سنجیده می‌شود.

شرکت Ookla به تازگی گزارشی باجزئیات‌تر را منتشر کرد که در آن شاهد تحلیل عملکرد شبکه 5G گوشی‌های پرچمدار آیفون 14 و گلکسی Z فولد 4 به تفکیک منطقه هستیم. آیفون 14 پرو مکس با سرعت 177.92 مگابیت بر ثانیه‌ای بیشترین سرعت دانلود در ایالات متحده آمریکا را به ثبت رساند و افزایش 46.8 درصدی سرعت دانلود متوسط خود نسبت به مدل پرو مکس آیفون 13 با سرعت 121.19 مگابیت بر ثانیه‌ای را نشان داد.

سرعت هیجان‌انگیز  دانلود آیفون 14 پرو مکس

نسخه استاندارد این گوشی پرچمدار آمریکایی هم ۱۵۰.۰۸ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود داشت و ۳۷ درصد سریع‌تر از آیفون 13با سرعت ۱۰۹.۴۸ مگابیت بر ثانیه‌ای به شمار می‌رود. علاوه بر همه این‌ها، آیفون ۱۴ پرو با سرعت متوسط ۱۷۴.۸۴ مگابیت بر ثانیه‌ای ۴۴ درصد سریع‌تر از مدل پروی آیفون ۱۳ با سرعت ۱۲۱.۰۸ مگابیت بر ثانیه‌ای ظاهر شد.

اگر هنوز این ارقام توجه‌تان را جلب نکرده، باید گفت که سرعت دانلود متوسط آیفون ۱۴ پرو مکس در برزیل به ۴۹۳.۳۱ مگابیت بر ثانیه می‌رسد که افزایشی حدود ۱۳۰ درصدی در مقایسه با سرعت دانلود متوسط ۲۱۵.۲۷ مگابیت بر ثانیه‌ای آیفون ۱۳ پرو مکس است. نهایتاً جای گفتن دارد که بر اساس گزارش دیگری، سرعت دانلود آیفون 14 پرو 50 درصد بیشتر از گلکسی S22 و آیفون 13 پرو به حساب می‌آید.

 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰