کد خبر: ۱۱۲۵ |
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
| |
شهباز اکبری عصر سه‌شنبه در ارتباط تصویری با وزیر کشور، ضمن بیان آخرین وضعیت شهرستان کوهرنگ، اظهار کرد: سامانه بارشی بسیار قوی در چند روز گذشته باعث بارش شدید برف در شهرستان شده است.

بارش ۲.۵ متری برف در کوهرنگ

روز ایران: فرماندار کوهرنگ با تاکید بر لزوم ارتقای سطح ماشین آلات برف روبی گفت: ارتفاع برف در کوهرنگ به ۲.۵ متر رسیده است.

وی افزود: با فعالیت این سمانه بارشی ارتفاع برف در شهرستان کوهرنگ به حدود ۲.۵ متر رسیده است.

فرماندار شهرستان کوهرنگ ادامه داد: بسیاری از روستاها و معابر اصلی علی‌رغم اینکه عوامل خدمات‌رسان با استفاده از ماشین آلات سنگین به صورت مداوم عملیات برف‌روبی را انجام می‌دهند، با مشکلاتی مواجه هستند.

اکبری عنوان کرد: با وجود آنکه ماشین‌آلات سنگین از استان به شهرستان کوهرنگ اعزام شده‌اند اما باز هم در این زمینه با مشکلاتی مواجه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تجهیزات در شهرستان کوهرنگ باید با مقتضیات شهرستان همخوانی داشته باشد، ارتفاع برف در این شهرستان به حدی رسیده که تجهیزاتی مثل D۸ پاسخگو نیست و نمی‌توان با آن برف‌روبی کرد.

فرماندار شهرستان کوهرنگ اضافه کرد: بسیاری از محورهای مواصلاتی مهم در شهرستان مثل گردنه‌های چری، تاراز و شاه‌منصوری که فلات مرکزی ایران را به جنوب کشور متصل می‌کنند به دلیل حجم زیاد برف بسته است.

اکبری بیان کرد: همه عوامل و تیم‌های امدادی، راهداری و همچنین تیم‌های تخصصی آب، برق و گاز در شهرستان حضور دارند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

مهر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
آخرین اخبار