کد خبر: ۹۸۶ |
۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱
| |
سرمربی تراکتور نسبت به احتمال وضعیت حضورش روی نیمکت تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

واکنش مربی اسپانیایی به جانشینی کی‌روش/ همه چیز در آینده مشخص می‌شود!

روز ایران: پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل هوادار، شرکت کرد و گفت: از نتیجه به دست آمده خوشحال هستم. مقابل حریف قدرتمندی در این زمین بازی کردیم. آن طور که می‌خواستم نتوانستیم بازی کنیم. یکسری اشتباهات داشتیم و آرامش کافی را نداشتیم؛ ولی بخاطر این برد ارزشمند خوشحال هستم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با قضاوت داور بازی، گفت: راجع به داوری نظری ندارم. می‌خواهم در خصوص تیم خوب هوادار صحبت کنم. آن‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند و کار را برای ما سخت کرده بودند.

خمز در خصوص مصدومیت میلاد کُر، گفت: به نظرم موضوع جدی نیست و حال این بازیکن خوب است. شاید با ما به تبریز برگردد و یا اینکه یک شب در بیمارستان بستری باشد.

وی در خصوص شایعات مطرح شده در رابطه با حضورش روی نیمکت تیم ملی ایران، گفت: در خصوص موضوعی که بستگی به من ندارد، حرفی ندارم. کارم را در تراکتور انجام می‌دهم و همه چیز در آینده مشخص می‌شود.

سرمربی تراکتور در ادامه به نتایج تیمش اشاره کرد و گفت: ما اجباری برای حضور در بین سه تیم اول نداریم و نمی‌خواهیم بار اضافی روی دوش تیم قرار دهیم. ما تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم تمامی امتیازات را کسب کنیم. تیم‌هایی هستند که بیشتر هزینه کرده‌اند و فشار حضور در بین سه تیم اول روی دوش آنان وجود دارد. شاید دو ماه قبل کسی فکر نمی‌کرد که تراکتور خوب کار کرده و در قواره تیم مدعی ظاهر شود.

خمز با تاکید بر اینکه کیفیت چمن ورزشگاه‌ها باید خیلی بهتر شود، گفت: زمین‌های باکیفیت باعث جذابیت و تماشاگرپسند شدن بازی‌ها می‌شود. چمن در ورزشگاه‌های اروپا کوتاه بوده و قبل از آغاز بازی، زمین را آب می‌دهند تا توپ با سرعت بیشتری به گردش بیاید و بازی‌ها جذاب‌تر شوند. می‌توان با بهبود کیفیت چمن و نگهداری مناسب از آن، به‌ بهتر شدن فوتبال ایران کمک کرد.

وی در خصوص ارزیابی‌اش از فوتبال ایران، گفت: ایران لیگ برتر بسیار سختی دارد و تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند. با تغییر برخی پارامترها همچون چمن و توپ بازی‌ها، می‌توان کیفیت لیگ را افزایش داد. اینجا اختلافات زیادی با سطح اول فوتبال دنیا دارد؛ البته بازیکنان خوبی در ایران حضور دارند و باید روی فوتبال پایه نیز تمرکز کرد.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰