کد خبر: ۹۵۴ |
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
| |

انتقاد عنایتی از داوری دیدار با استقلال: زور دوستان بیشتر بود

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: اعتماد به نفس بازیکنان ما پایین بود وگرنه می‌توانستند کارهای بزرگی انجام دهند.

انتقاد عنایتی از داوری دیدار با استقلال: زور دوستان بیشتر بود

روز ایران: رضا عنایتی پس از شکست 3 بر یک نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: ابتدا به باشگاه بزرگ استقلال بابت سه امتیازی که گرفت، تبریک می‌گویم. این بازی چند بخش داشت، یک بخش مربوط به ما بود که شرایط خوبی داشتیم و بازی خوبی برابر استقلال انجام دادیم. مقابل استقلال موقعیت‌های زیاد خلق کردن کار هر تیمی نیست. اعتماد به نفس بازیکنان ما پایین بود وگرنه می‌توانستند کارهای بزرگی انجام دهند.

وی افزود: بخش دوم به داوری برمی‌گردد، وقتی هر تاکتیکی به کار بگیرید و هر کاری کنید یک نفر مثل جلوی‌تان باشد نمی‌توانید کاری کنید. دقیقه 9 پنالتی ما گرفته نمی‌شود و سوت‌های داخل زمین همه برعکس زده می‌شود. دقیقه 5+90 پنالتی گرفته می‌شود که خنده‌ات می‌گیرد و آدم دوست دارد فقط بخندد. این تصمیم عجیب و غریب بود. شما هر چقدر تلاش کنید در چنین بازی نمی‌توانید موفق شوید و زور دوستان بیشتر است. بهانه‌جویی نمی‌کنیم و تمام توان‌مان را می‌گذاریم تا بازی بعدی جبران کنیم. در این روز واقعاً می‌توانستیم در صورت بالا بودن اعتماد به نفس بازیکنان کارهای بزرگ کنیم. باز هم به استقلال تبریک می‌گویم و برای ادامه راه‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در رابطه با عدم گلزنی نفت در هفته‌های گذشته یادآور شد: در بدو ورودمان دو مشکل داشتیم، یکی اینکه گل‌های زیادی که خورده بودیم تفکر و تمرکزمان را به این سمت برد که اعتماد به نفس بازیکنان بالا برود. زمانی که تیم را در اختیار گرفتم سه روز بعد بازی داشتیم و خیلی نمی‌توانستیم کارهای عجیب و غریب کنیم. با بازیکنان صحبت کردیم و چند راهکار کوچک دادیم و سیستم‌مان را تغییر دادیم و به چیزی که مدنظرمان بود، رسیدیم. تنها باید از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. در دیدار با استقلال موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل نشدند که شرایط را برای‌ ما سخت کرد. امیدوارم با کمک حمایت مسئولان شرایط تیم بهتر شود. وضعیت پرداختی به بازیکنان برای ما مهم است و آنها دغدغه مالی دارند.

عنایتی در رابطه با اینکه شاید یکی از دلایل نتیجه نگرفتن تیمش جوانی بازیکنان باشد، گفت: کم تجربگی را قبول دام ولی اعتماد به نفس جلوتر از تجربه است. وقتی اعتماد به نفس داشته باشید در عین جوانی می‌توانید کارهای بزرگی انجام دهید. سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده این شرایط را فراهم کنیم. وضعیت جدولی‌مان پیچیده است و باید جبران کنیم.

وی در خصوص اینکه یکی از بازی‌های تیمش برابر صنعت نفت آبادان خواهد بود و چقدر به ماندن تیمش خوش‌بین است، گفت: بازی به بازی جلو می‌رویم. هیچ قولی به کسی ندادم و فقط قول دادم با تمام توان طبق موجودی پیش برویم. هفته آیتده بازی سختی با نفت آبادان داریم که 6 امتیازی است.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰