کد خبر: ۹۵۱ |
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
| |
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی‌دانم چرا هواداران با دو بازیکن استقلال مشکل دارند.

نمی‌دانم چرا هواداران با دو بازیکن استقلال مشکل دارند

روز ایران: روی ماتا پس از پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: از این پیروزی خیلی خوشحال هستیم، چون 3 امتیاز بازی که هدف ما بود را گرفتیم. دیروز هم گفتیم که بازی سختی در پیش داریم، اما تیم ما از همان ابتدا محکم شروع کرد و توانست گل بزند. در ادامه هم چند فرصت داشتیم که گل‌های بیشتری بزنیم. فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و لایق این بودیم که گل‌های بیشتری بزنیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم تیم نفت سعی کرد فشار بیاورد و بازی را مساوی کند، اما کیفیت ما بهتر بود. توانستیم گل‌های زیادی بزنیم. با این حال بازی راحتی نبود. این تیم در دو بازی آخر گلی نخورده بود. تیم ما با ذهنیت خود و تمرکز بالا بازی کرد. از اینکه 3 امتیاز این مسابقه را کسب کردیم خیلی خوشحالیم.

مربی تیم فوتبال استقلال درمورد برنامه‌های کادر فنی برای احیای سعید مهری و آرش رضاوند، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا هواداران با این دو بازیکن مشکل داشتند. آنها از زمانی که آمدند ما فقط کیفیت بالایی از آنها دیدیم. نمی‌توانیم درمورد گذشته صحبت کنیم، چون ما حضور نداشتیم، اما فکر می‌کنم هواداران با آنها منصف نبودند. آنها کیفیت بالایی دارند و با تیم هم سطح هستند و به تیم کمک می‌کنند. وقتی تماشاگران هم به آنها اعتماد به نفس بدهند آنها به سطح بالاتر خواهند رسید.

ماتا درخصوص احتمال جذب بازیکن خارجی و یا کاوه رضایی، گفت: قبلاً درمورد این موضوع صحبت کرده‌ایم. ما بازیکنی نمی‌گیریم که بگوییم فقط بازیکن گرفته‌ایم. دیروز در این خصوص صحبت کردیم و هنوز چیزی تغییر نکرده است.

وی درمورد مصدومیت علیرضا رضایی و آخرین وضعیت وی، خاطرنشان کرد: او آخر نیمه اول مصدوم شد، اما همراه تیم بود. عملکرد خیلی خوبی داشت و باید ببینیم که وضعیتش چگونه خواهد شد.

مربی تیم فوتبال استقلال درخصوص اظهارات عنایتی مبنی بر اینکه موقعیت‌های بیشتری نسبت به استقلال داشتیم و نتوانستیم به گل برسیم، تصریح کرد: من نمی‌دانم او کدام بازی را دیده است. فکر می‌کنم در مجموع 13 موقعیت گل داشتیم و تیم حریف هم تنها 5 فرصت داشت.

ماتا درمورد آخرین شرایط حسین حسینی، اظهار داشت: می‌بینید که این هفته چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰