کد خبر: ۲۵۵ |
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷
| |

شخصیت شناسی عاشقان کیک شکلاتی

کیک مورد علاقه تان می تواند ویژگی ها و شخصیت شما را نشان دهد. هر کدام از این کیک ها نشان دهنده شخصیت های متفاوتی هستند. کیک مورد علاقه شما کدام است؟
روز ایران: قطعا همه ما از خوردن کیک لذت می بریم اما همیشه یک طعم خاص وجود دارد که آن را نسبت به بقیه ترجیح می دهیم. آیا می دانستید که کیک مورد علاقه، بسته به تیپ شخصیتی شما دارد؟ شاید باور نکنید اما این موضوع حقیقت دارد. بسیاری از اوقات اتفاق می افتد که ما کیک مورد علاقه خود را از سمت بهترین دوستمان دریافت می کنیم.
 
علت آن هم این است که بارها نشان دادیم که این کیک را بیشتر از بقیه دوست داریم اما به نظر شما کیک مورد علاقه تان چه ربطی به شخصیتتان دارد و کیک ها چه ویژگی شخصیتی را در مورد ما بیان می کنند؟ 
 
کیک شکلاتی
 
اگر عاشق کیک شکلاتی هستید، باید بدانید که هنوز کودک درون شما فعال است، در واقع شما قلبا کودک می باشید. آیا می دانستید کسانی که به کیک شکلاتی علاقه دارند، افراد احساساتی هستند که عاشق هیجان در زندگی می باشند اما برخی مواقع این افراد اندکی شخصیت درونگرا دارند و ترجیح می دهند که تنها باشند. بسیار مهم است که شما از لحاظ احساسی در زندگی رضایت داشته باشید. به همین دلیل از افرادی که شما را ناراحت می کنند، فاصله می گیرید.
اگر به این نوع کیک علاقمندید، شما فردی به شدت وفادار هستید که در همه حال حامی خانواده و دوستانتان می باشید. شما برای خودتان صاحب نظر بوده و با اعتماد به نفس خوبتان توانایی تصمیم گیری را دارید به همین خاطر ممکن است، برخی افراد شما را فرد یک دنده ای بدانند.
 
کیک شکلاتی و توت فرنگی
 
افرادی که عاشق این نوع کیک هستند، باید کمی آرام باشند زیرا انرژی بسیار زیادی دارند، با اعتماد به نفس هستند و همیشه برنامه ریزی های خوب انجام می دهند. معمولاً این افراد به چیزی که می خواهند می رسند.
 
معمولا جزء کسانی هستند که ساعت 5 صبح از خواب بیدار می شوند و کارهایشان را پشت سر هم انجام می دهند. این افراد در کنار نظمی که دارند، انسان های سرگرم کننده و خوش مشربی هستند.
 
اگر از نظرتان کیک توت فرنگی ساده خوشمزه است، شما فردی هستید که طبق خواست و نظر خودتان زندگی می کنید و فردی خاص و گاهی خارج از عرف و غیرقابل پیش بینی هستید. شما تمایلی به بازی کردن نقش ندارید و خود واقعیتان را نشان می دهید. شما فردی پر اراده و پر از شوق و هیجان هستید که بعضی از اطرافیانتان به شما و پیشرفت هایتان غبطه می خورند.
 
کیک ترافل
 
آیا می دانستید که کیک تروفل با کیک شکلاتی تفاوت دارد؟ اگر کیک تروفل دوست دارید، یعنی عموماً سردرگم هستید و تصمیم گیری برای شما سخت است زیرا همیشه احساساتی رفتار می کنید.
 
شما بیش از حد سعی می کنید که دیگران را راضی نگه دارید زیرا نمی خواهید که به هیچ کس صدمه بزنید. علت آن هم این است که اکثراً افراد با شما دچار سوء تفاهم می شوند اما به طور کلی شما فردی هستید که با جان و دل تلاش می کنید و برای همه وقت می گذارید.
 
کیک مخملی قرمز
 
اگر کیک مخملی قرمز دوست دارید، یعنی عاشق ریسک کردن هستید. البته که همه این طعم ها را دوست دارند و حداقل می خواهند یکبار آن را امتحان کنند اما شما واقعاً به این کیک علاقه دارید که اگر این گونه هستید، یعنی به شدت سخت گیر می باشید اما قلب مهربانی دارید.
نوع عشق و عاشقی شما شبیه به عشق های رمانتیک کلاسیک است اما به شدت مهارت دارید که علاقه قلبی خود را پنهان کنید. معمولاً شما جنبه های مختلف شخصیت خود را به جهان اطراف نشان نمی دهید.
 
کیک تافی
 
شاید برای افراد دیگر کمی خسته کننده به نظر برسید اما زمانی که آن ها بیشتر شما را می شناسند، متوجه می شوند که چقدر انسان دوست داشتنی و هیجان انگیزی هستید.
بهترین نکته در مورد شما این است که می دانید چگونه حد تعادل را رعایت کنید. پس نه تنها توانایی سرگرم کردن دیگران را دارید، بلکه می دانید در شرایط مختلف چگونه عملکرد خود را تغییر دهید و تصمیمات قاطع بگیرید.
 
کیک آناناسی
 
کیک آناناسی یک کیک بسیار خوشمزه، ساده و نسبتاً سنتی است. اگر کیک آناناسی دوست دارید، یعنی دیگران را از روی ظاهر قضاوت می کنید. شما شخص وفاداری هستید و دوست دارید همه انسان ها را خوب ببینید. اگر بدانید که دقیقا چه چیزی در زندگی می خواهید، خیلی زود تصمیم می گیرید.
 
کیک جنگل سیاه
 
شما از زندگی فهم کاملا واضح و روشنی دارید و می دانید که چه می خواهید. برای آنچه که باید تلاش می کنید و به آن چیزی که دارید راضی هستید. نیاز نمی بینید که همیشه انسان های دیگر در همه زمان ها شما را احاطه کنند. همیشه بیشتر به کیفیت اهمیت می دهید، نه کمیت.
شما فرد درونگرایی نیستید اما می دانید که چگونه در زندگی اولویت بندی داشته باشید. چیزی که باعث می شود دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، این است که همیشه حقیقت را می گویید تا به هیچکس آسیب وارد نشود. شما به اندازه کافی بالغ هستید و دیگران را می فهمید.
 
کیک میوه ای
 
اگر کیک میوه ای دوست دارید، یعنی شخصیت شما به گونه ای است که دوست دارید چیزهای جدید را امتحان کنید. شما همیشه به دنبال ماجراجویی جدید در زندگی هستید، خلاقیت دارید، انگیزه شما بالا است و همیشه ذهن خود را نسبت به مسائل باز نگه می دارید. شاید در وهله اول دیگران شما را دوست نداشته باشند اما بعد از مدتی عاشق تان خواهند شد.
 
کیک میوه ای کیوی
 
شما فرد خلاقی هستید. در مورد کشف چیزهای جدید کنجکاو می باشید. معمولاً در مهمانی ها زود حاضر می شوید. ایده های بسیار خوبی دارید. خلاقیت شما در سطح بالا قرار گرفته است. ذهن باز و شفافی دارید و به مسائل معنوی توجه می کنید. به چیزهای مختلفی در زندگی اعتقاد دارید و به آن ها پایبند می مانید.
 
کیک پشن فروت
 
شما فردی هستید که انتخاب های بسیار شفاف و مشخصی در زندگی دارید. می دانید که چگونه کارهای درست را به انجام برسانید. معمولا نمرات خوبی کسب می کنید. می دانید که چه چیزی در زندگی شما اهمیت دارد. همیشه کارها را درست انجام می دهید. هرگز تسلیم نمی شوید و یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کنید.
 
کیک قهوه با روکش موکا
 
معمولاً شما جزء افراد باهوش یک گروه هستید و می دانید که چگونه مشکلات را حل کنید. می دانید که چگونه مسائل را واضح و شفاف کنید. معمولاً دوستانتان برای پاسخ گرفتن سوال های شان؛ با شما تماس می گیرند و مثلاً زمانی که درگیر رابطه هستند، از شما مشاوره می گیرند. شما پیشنهادات خوبی را ارائه می دهید. قلب شما از جنس طلاست و درونا انسان دلسوز و مهربانی هستید.
 
کیک سیب
 
اگر کیک سیب دوست دارید، شما فردی هستید که نظر دیگران برایتان اهمیت دارد و دوست دارید در همه جا در مرکز توجه باشید و دیگران، توانایی های شما را ببینند و تحسین تان کنند. شما دوستان فراوانی خواهید داشت و همیشه دور شما شلوغ است و هنگام حضور در جمع به آن ها خوش خواهد گذشت.
 
کیک هویج
 
اگر عاشق طعم کیک هویج هستید، پس شما قابل پیش بینی هستید و همیشه خودتان را کنترل می کنید. شاید نتوانید به کسی کمک کنید اما تحلیلگر خوبی هستید و همیشه لیستی از مزایا و معایب هر اقدامی را در ذهنتان دارید و همیشه برای هر اتفاقی در زندگی آماده می باشید. عشق ورزی شما هیجان انگیز است. معمولاً زندگی را سخت نمی گیرید و همیشه به خوبی آغازگر گفتگو هستید.
 
کیک گردویی
 
اگر کیک گردویی دوست دارید، شما فردی خوش قلب و دلسوز دیگران و مهربان هستید. شما فردی آرام بوده اما گاهی لطیفه های با هیجان تعریف کرده و لبخند به لب دیگران می آورید. افراد دوست دار کیک گردویی خانواده دوست بوده و تلاش شان برای کسب رضایت والدین، همسر و فرزندان تمام نشدنی است.
 
کیک لیمو
 
اگر کیک لیمو دوست دارید، فردی پرتلاش هستید که درگیری های کاری زیادی دارید و سرتان شلوغ است. شما مستقلید و هیچ گاه مسئولیتتان را بر دوش دیگران نمی اندازید و از زیر بار و فشار کارها، شانه خالی نمی کنید.
 
کیک کدو حلوایی
 
اگر کیک کدو حلوایی دوست دارید، شما فردی شاد هستید که رضایت زیادی از زندگی دارید. طرفداران این کیک روی خوب زندگی را می بینند و کمتر به مشکلات زندگی توجه می کنند. شما همیشه شکرگذار و قدردان داشته هایتان هستید حتی اگر زندگی عالی نداشته باشید. شما به همه موقعیت ها به صورت یک فرصت می نگرید و از همه فرصت ها به درستی استفاده می کنید.
 
کیک موز
 
اگر کیک موز دوست دارید، شما فردی مثبت اندیش و بسیار از خود گذشته و فداکار هستید. شما شخصیتی فداکار و مهربان و دلسوز دارید و نیاز های دیگران را بالاتر از نیاز های خودتان قرار می دهید. افراد علاقمند به کیک موز و خامه افراد مناسبی برای ازدواج هستند.
 
کیک گیلاسی
 
اگر کیک گیلاسی دوست دارید، شما بلند پرواز، مهربان و دل نازک هستید. رفتارهای شما بزرگتر از سن واقعی تان است و به همین خاطردر نظر دیگران بسیار فهمیده و دانا به نظر می رسید. هیچ وقت از این که با خودتان صحبت کنید، احساس بدی نمی کنید.
 
کیک هلویی
 
اگر کیک هلویی دوست دارید، شما فردی صادق و راستگو و قابل اعتماد هستید که از دروغ شنیدن متنفرید و صادقانه ترین نظرات را به دوستان خود می دهید به همین دلیل دوستان تان همیشه برای شنیدن نظرات صادقانه نزد شما می آیند.
 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰