کد خبر: ۲۱ |
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
| |

راز‌هایی که عطر مورد علاقه‌تان درباره شخصیت شما فاش می‌کند

بسیاری از ما عطر مورد علاقه خود را داریم و به رایحه هایی که می شناسیم و دوست داریم تمایل داریم، اما آیا بویی که انتخاب می کنیم می تواند جنبه های خاصی از شخصیت ما را نشان دهند؟ریچارد زوبر ، از شرکت ارائه دهنده عطر Scentsational مستقر در انگلستان، ادعا می کند که ویژگی های ما در رایحه های مورد علاقه ما منعکس می شود.

روز ایران: بسیاری از ما عطر مورد علاقه خود را داریم و به رایحه هایی که می شناسیم و دوست داریم تمایل داریم، اما آیا بویی که انتخاب می کنیم می تواند جنبه های خاصی از شخصیت ما را نشان دهند؟ریچارد زوبر ، از شرکت ارائه دهنده عطر Scentsational مستقر در انگلستان، ادعا می کند که ویژگی های ما در رایحه های مورد علاقه ما منعکس می شود.

 

راز‌هایی که عطر مورد علاقه‌تان درباره شخصیت شما فاش می‌کند

ریچارد می گوید: تعداد بیشماری از تئوریسین ها و محققان دریافته اند که عطرهای شما بیشتر از چیزی است که به چشم می آید و من اینجا هستم تا دقیقاً آنچه عطر و بوی رایج شما در مورد شما می گوید را افشا کنم.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

طرفداران چوب صندل با موفقیت احاطه شده اند

چوب صندل رایحه‌ای بی نظیر است، اگر از این عطرها لذت می برید، به طور باورنکردنی بسیار باهوش و کمال گرا هستید.

اگر یک طلسم عطر برای افرادی با شخصیت نوع A وجود داشت ، چوب صندل همین بود! به طور کلی، هر رایحه چوبی منعکس کننده افراد قابل اعتماد و قابل اعتماد است. آنها همچنین برای کسانی که حس ماجراجویانه دارند و خارج از منزل را دوست دارند انتخابی عالی هستند.

از برتری حرفه ای و علمی گرفته تا ثبات، تعدادی از صفات مثبت در عطرهای چوب صندل منعکس شده است.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

رایحه های Zesty برای رهبران متولد شده است

اگر از طرفداران طعم دهنده‌های مرکبات هستید، شما بوی میوه را به راحتی ترجیح می دهید؛ انتخاب یک عطر دلپذیر، شخصیتی لطیف را نشان می دهد.

گفته می شود دوستداران مرکبات رهبرانی هستند، پر از اعتماد به نفس، اقتدار و جاه طلبی. به همین ترتیب، شما قوی فکر هستید و بندرت هیچ پاسخی نمی گیرید.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

دوستداران اسطوخودوس دوستان بسیار خوبی هستند

اسطوخودوس رایحه ای کلاسیک، بی انتها و مطمئناً یک انتخاب محبوب است. به نظر می رسد ، این فقط رایحه نیست.

گفته می شود کسانی که از عطرهایی با رایحه اسطوخودوس لذت می برند دوستانی عالی پیدا می کنند ، بیش از هر چیز برای دوستی ارزش قائلند و آنها بازیکنان تیم خوبی هستند.

این احتمال وجود دارد که اگر عطرهای اسطوخودوس استفاده می‌کنید، همیشه کسی هستید که تلاش بیشتری می کنید. شما دوستان خود را که احساس ناراحتی می کنند متعجب کنید.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

عطرهای آبی توسط روحیه آزاد استفاده می‌شوند

آیا رایحه های طبیعی و آبی را دوست دارید؟ مثلاً عطرهایی با نت های شور و تازه؟ این بدان معنی است که خونسرد ، آرام  و دارای روحیه آزاد هستید.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

طرفداران وانیل اهل زندگی مهمانی هستند

هنگامی که رایحه های وانیل را تصور می کنید ، ممکن است فکر کنید که استفاده کنندگان به وضعیت موجود پایبند هستند.

با این حال ترجیح دادن این عطرها در واقع نشان می دهد که شما چیزی غیر از وانیل هستید. در واقع ، شما خشن هستید.

طرفداران وانیل به طور معمول سرزنده و پرانرژی هستند. شما عاشق معاشرت ، شبهای تفریحی هستید و هیچ چیز را خیلی جدی نمی گیرید.

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

دوستداران نارگیل همیشه به روز هستند

آیا عاشق بوی نارگیل هستید؟ گفته می شود طرفداران نارگیل یک چیز هستند: شیک. اگر از طرفداران این عطرها هستید ، از هر لحاظ ممکن مد به روز هستید.

اگرچه ممکن است کمی حساس باشید. شما همیشه انتقادات را به خوبی نمی پذیرید و در دوره های بی ثباتی مبارزه می کنید. اگر این مورد است ، خلاقیت خود را آزاد کنید!

عطر مورد علاقه‌تان درباره شما چه می گوید؟

عطرهای زمستانی مخصوص کسانی است که عاشق تجمل هستند

عطرهای تند و رایحه شکلات  برای ماه های زمستان مناسب هستند و اغلب توسط خانم هایی که عاشق تجمل و کمی خود شیفتگی هستند استفاده می شود، شما اعتماد به نفس دارید، خود را بشناسید و هرگز عقب نمانید.

باشگاه خبرنگاران جوان

 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰