کد خبر: ۱۶۴۹ |
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸
| |

مشترکان توییتر ماهانه چقدر پول به جیب ایلان ماسک می‌ریزند؟

اگر ایلان ماسک از مشترکین حساب توییترش ماهیانه ۴ دلار هزینه بگیرد، از این طریق ماهیانه نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار درآمد دارد.

مشترکان توییتر ماهانه چقدر پول به جیب ایلان ماسک می‌ریزند؟

روز ایران: ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر و دومین فرد ثروتمند دنیا، یک اسکرین‌شات از پروفایل توییتر خود منتشر کرده است که تعداد مشترکین حسابش را نشان می‌دهد. طبق این اسکرین‌شات، ایلان ماسک ۲۴,۷۰۰ مشترک دارد که احتمالاً برای مشاهده محتوای اختصاصی ماهیانه ۴ دلار هزینه می‌پردازند که درمجموع می‌تواند درآمد ماهیانه ماسک را به نزدیکی ۱۰۰ هزار دلار برساند.

توییتر در گذشته برای درآمدزایی قابلیتی به نام Super Follows را برای تولیدکنندگان محتوا معرفی کرده بود که چند وقت پیش تصمیم به تغییر نام آن به Subscriptions گرفت. با وجود این تغییر نام، عملکرد این ویژگی تغییری نکرده است و دنبال‌کنندگان می‌توانند با پرداخت هزینه ماهیانه، به محتوای اختصاصی یک حساب دسترسی پیدا کنند.

درآمد احتمالی ۱۰۰ هزار دلاری ایلان ماسک از مشترکین حساب توییترش

ایلان ماسک در گذشته گفته بود که مشترکین حساب توییترش می‌توانند با پرداخت ماهیانه ۴ دلار، هر چند هفته یک بار هر سؤالی که می‌خواهند، از او بپرسند. حالا اسکرین‌شاتی که ایلان ماسک به اشتراک گذاشته است، نشان می‌دهد که ۲۴,۷۰۰ هزار کاربر مشترک حسابش هستند.

حساب توییتر ایلان ماسک

با در نظر گرفتن حق اشتراک ماهیانه ۴ دلار، ایلان ماسک می‌تواند از ۲۴,۷۰۰ مشترک خود ماهیانه ۹۸,۸۰۰ دلار درآمد داشته باشد. به گفته مدیرعامل توییتر، دنبال‌کنندگان از طریق سیستم اشتراکی می‌توانند به محتوای اختصاصی مانند متن‌ها و ویدیوهای طولانی یا اسپیس‌های اختصاصی دسترسی پیدا کنند. همچنین این افراد یک نشان مخصوص دریافت می‌کنند.

ماسک و توییتر درباره درآمدی که ایلان ماسک از مشترکین حساب خود به‌دست می‌آورد، اظهارنظری نکرده‌اند و ۱۰۰ هزار دلار حساب‌شده براساس گفته قبلی خود ماسک مبنی بر دریافت حق اشتراک ۴ دلاری است.

ایلان ماسک که برای مدت‌ها ثروتمندترین فرد جهان بود، چند ماهی می‌شود که جای خود را به مالک برند LVMH، یعنی «برنارد آرنو» داده است. بااین‌حال ماسک که مدیریت تسلا، اسپیس‌ایکس، بورینگ کمپانی، توییتر و نورالینک را بر عهده دارد، همچنان با ثروت ۱۶۴ میلیارد دلاری دومین فرد ثروتمند دنیا به‌حساب می‌آید.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰