کد خبر: ۱۵۷۳ |
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
| |
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: سهم ۱۰ درصد شهرداری شهرکرد از فروش زمین‌ها و املاک دولتی به‌طور کامل محاسبه و در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت می‌شود.

سهم شهرداری شهرکرد از فروش زمین‌ها پرداخت خواهد شد

روز ایرانحسینعلی مقصودی در یکصد و شصت‌وهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد گفت: محله میرآباد شهرکرد به‌لحاظ قانونی تحویل شهرداری شده و در ازای آن، بدهی اداره‌کل راه و شهرسازی به شهرداری پرداخت خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری افزود: سهم ۱۰ درصد شهرداری شهرکرد از فروش زمین‌ها و املاک دولتی به‌طور کامل محاسبه و در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: به‌تازگی ۳۰۰ تن قیر رایگان از محل بازآفرینی شهری برای توسعه فضاهای شهری مرکز چهارمحال و بختیاری به شهرداری شهرکرد اختصاص داده شده است.

مقصودی به درخواست برخی اصناف برای دریافت زمین به‌منظور فعالیت متمرکز در یک مکان اشاره کرد و گفت: به لحاظ فنی و اصولی باید تمامی درخواست‌های اصناف مختلف، مبنی بر دریافت زمین برای هر گروهی از کسب و کار از طریق شهرداری انجام شود.

وی یادآور شد: اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری مسائل مرتبط با توسعه شهرکرد به‌عنوان مرکز استان را با اولویت و در سطح گسترده مطرح، پیگیری و اجرایی می‌کند.

مقصودی اظهار داشت: نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی مختلف با مجموعه مدیریت شهری در شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی به‌ویژه در شهرکرد به‌عنوان مرکز چهارمحال و بختیاری باعث تسریع در روند شناسایی و رفع مشکلات شهروندان در بخش‌های مختلف می‌شود.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰