کد خبر: ۱۴۸۱ |
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
| |

میزان کمک‌های نقدی هواداران استقلال به باشگاه اعلام شد

با نزدیک شدن به تاریخ دهم فروردین، به نظر می‌رسد استقلال برای پرداخت طلب استراماچونی به یک معجزه نیاز دارد.

میزان کمک‌های نقدی هواداران استقلال به باشگاه اعلام شد

روز ایران: باشگاه استقلال برخلاف اوضاع مناسبی که در لیگ برتر دارد، از لحاظ مالی با شرایط بی‌سابقه‌ای دست و پنجه نرم می‌کند. روزشمار پرداخت بدهی به استراماچونی با سرعت به سمت صفر میل کرده و متناسب با آن، امید مدیران باشگاه برای پشت سر گذاشتن این بحران زمین‌گیرکننده، کاهش می‌یابد.

در حالی که پرداخت بدهی استراماچونی در مدت زمان باقی‌مانده عملا از عهده مدیران باشگاه خارج شده، صرف‌نظر از دل‌بستن به کمک‌های دولتی، مسئولان استقلال اقدام به انتشار شماره حساب کردند تا بلکه هواداران با کمک‌های مالی خود، تیم محبوب‌شان را از این منجلاب خارج کنند.

اما فارغ از شرایط حاکم بر اوضاع اقتصادی کشور، مدیران باشگاه استقلال به واسطه دریافت پیام‌هایی گسترده از سوی هواداران با مضمون "باشگاه شماره حساب بدهد، ما هواداران پرداخت می‌کنیم"، اقدام به انتشار شماره حساب کرده تا بلکه هواداران و علاقه‌مندان به باشگاه در حد توان، باشگاه را در پشت سر گذاشتن این پیچ سخت، یاری کنند.

اما حالا با گذشت ۱۰ روز از اعلام شماره حساب توسط باشگاه استقلال در شبکه‌های اجتماعی، عدد جمع شده به طرز طعنه‌آمیزی باورنکردنی است؛ کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان!

هرچند در این میان نمی‌توان تقصیری را متوجه مدیران فعلی باشگاه استقلال دانست و پر واضح است که پرداخت عدد سرسام‌آور بدهی استراماچونی که با قیمت فعلی دلار در بازار چیزی نزدیک به هفتاد میلیارد است، در کنار هزینه‌های جاری باشگاه، امری نشدنی در فضای اقتصادی فعلی فوتبال ایران است.

مبلغ نزدیک به پانصد میلیون تومان در حالی توسط هواداران باشگاه استقلال جمع شده که انتظار می‌رفت با توجه به پایگاه استقلال در جامعه هواداری و البته حاد بودن این پرونده، نه تمام مبلغ اما بخش قابل ملاحظه‌ای از این بدهی فراهم شود.

ورزش سه

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰