کد خبر: ۱۴۶۰ |
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
| |

کار خاص کمپانی سونی برای پادشاه فوتبال

شرکت سونی در حال ساخت انیمیشن لیونل مسی، فوق‌ستاره فوتبال آرژانتین است.

کار خاص کمپانی سونی برای پادشاه فوتبال

روز ایران: لیونل مسی قهرمان این انیمیشن سریالی خواهد بود که شرکت سونی میوزیک اینترتینمنت وظیفه ساخت آن را به عهده گرفته و به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی و سپس زبان‌های دیگر عرضه خواهد شد.

این مجموعه بیشتر مخاطبان نوجوان را هدف قرار داده و زندگی کودکی را به تصویر می‌کشد که از طریق یک بازی ویدیویی با چالش‌های بزرگی در زندگی خود روبرو شده و از آن‌ها عبور می‌کند. آهنگسازان مطرح سونی میوزیک اینترتینمنت آهنگ‌های مجموعه انیمیشینی مسی را خواهند ساخت.

لیونل مسی که به تازگی با آرژانتین جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را فتح کرد، بعد از معرفی رسمی شروع به کار این پروژه با هیجان در موردش گفت: "من از وقتی بچه بودم سریال‌های انیمیشنی را دوست داشتم و فرزندانم هم حالا همین‌طور هستند. آن‌ها مثل من طرفدار پر و پا قرص شخصیت‌های کارتونی هستند. شرکت در یک پروژه انیمیشنی باعث خوشحالی من است، چرا که یکی از رویاهای من را برآورده می‌کند. من از سونی به خاطر همکاری در این پروژه تشکر می‌کنم و امیدوارم که نتیجه کار موردپسند همه دخترها و پسرهایی که آن را تماشا می‌کنند قرار بگیرد. "

فرناندو کاربال، معاون اجرایی شرکت سونی میوزیک اینترتینمنت نیز با مثبت ارزیابی کردن این پروژه جذاب تاکید کرد: "همکاری سونی با لیونل مسی در این پروژه به خاطر به نمایش گذاشتن قدرت و درس‌هایی که می‌توان از زندگی بهترین فوتبالیست تمام دوران گرفت، بسیار ارزشمند و باعث افتخار شرکت ماست. "

خبر ورزشی

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰