کد خبر: ۱۴۰۵ |
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۲
| |

هم افزایی دستگاه های نظامی و انتظامی قشم به منظور تامین امنیت گردشگران

دومین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با هدف هم افزایی دستگاه های نظامی و انتظامی به منظور ارائه خدمات مطلوب و تامین امنیت گردشگران برگزار شد.

هم افزایی دستگاه های نظامی و انتظامی قشم به منظور تامین امنیت گردشگران

روز ایران: رییس کمیته امنیتی، انتظامی و ترافیک قشم در این جلسه اظهار کرد: پیش بینی می شود امسال نزدیک به یک میلیون گردشگر در تعطیلات نوروزی به جزیره سفر کنند و تعامل دستگاه های خدمات‌رسان باید در بیشترین حالت باشد.

کوروش قاسمی ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب و تامین امنیت گردشگران در حوزه های حمل و نقل، تسهیل تردد در مبادی ورودی و خروجی، تامین کالاهای اساسی، ساماندهی سفرهای دریایی، ساماندهی شرایط اسکان گردشگران در کمپ پارک ها و اماکن اقامتی پیگیری می کنیم.

قاسمی در بخشی دیگر از سخنان خود از تشکیل کارگروه های مختلف در حوزه امنیتی با حضور کارشناسان حراست و اعضای کمیته خبر داد و افزود: در این کارگروه ها تلاش می شود با تدوین برنامه های تخصصی خدمات ارائه شده به گردشگران ارتقاء یابد.

وی ضمن تقدیر از تعامل و همکاری ارگان های نظامی و انتظامی شهرستان افزود: با توجه به همکاری که هم اکنون بین سازمان و سایر ارگان ها وجود دارد، انتظار می رود امسال نوروز آرامی در پیش باشد.

بنابر این گزارش، دومین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور کوروش قاسمی، رییس کمیته امنیتی، انتظامی و ترافیک قشم، سیدمحمد حسینی، معاون توسعه مدیریت، سید نبی الله موسوی مدیر بازرسی و پاسخگویی به شکایات و ایوب زارعی مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد، سرهنگ حجت امیری کیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، فرمانده پلیس راه، رییس پلیس راهور، جانشین فرمانده پایگاه دریابانی قشم و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.

در این جلسه اعضاء، ضمن بررسی تجربیات سال های گذشته به منظور آسیب شناسی و جبران کمبودها، راهکارهای ارتقای خدمات را بررسی کردند.

گفتنی است، مسئولین شهرستان در سخنرانی های خود در این جلسه، یکصدا بر اهمیت تامین امنیت گردشگران نوروزی تاکید کردند و این موضوع را جزو اولویت های نوروز امسال برشمردند و بر اهمیت کمیته امنیتی، انتظامی و ترافیک به عنوان حساس ترین کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تاکید کردند.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰