کد خبر: ۱۳۱۵ |
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
| |

تایید فوت یک نفر در سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش

بالگرد حامل وزیر ورزش هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت سقوط کرد.

تایید فوت یک نفر در سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش

روز ایران: حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان امروز در مراسم اختتامیه گردهمایی مدیران، معاونین توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های سراسر کشور در کرمان حضور یافت.

عصر امروز بالگرد حامل وزیر ورزش هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت درحالی که در حال نشستن بود، سقوط کرد و برخی سرنشینان زخمی شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

14 مسافر به همراه خلبان و کمک خلبان، 16 فرد حاضر در این پرواز بودند. گفته می‌شود وزیر ورزش نیز به بیمارستان منتقل شده است.

در این پرواز علیرضا پورسلمان رئیس فدراسیون شمشیربازی نیز حضور داشت که بلافاصله پس از این اتفاق در تماس تلفنی با یکی از نزدیکانش اعلام کرده که حالش مساعد است.

روحانی‌منش مسئول ارتباطات وزارت ورزش و جوانان پس از تماس خبرنگار ورزشی تسنیم گفت که روی تخت بیمارستان است و نمی‌تواند زیاد صحبت کند.

معاون سیاسی استاندار کرمان در این باره گفت: متأسفانه یکی از مدیران حاضر در این بالگرد بر اثر سانحه‌ای که پیش آمد جان باخت.

وی با بیان اینکه اسم این فرد جان باخته هنوز مشخص نیست، افزود: به محض مشخص شدن اسم این مدیر، اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.‌

سید حمید سجادی ,

تسنیم

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰