کد خبر: ۱۳۱۴ |
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
| |
رئیس مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان از برگزاری رویداد موفقیت در مسیر حرفه ای به مناسبت روز مهندس برای اقشار دانشگاهی و به ویژه دانشجویان فعال و توانمند این دانشگاه خبر داد

برگزاری رویداد موفقیت در مسیر حرفه ای در دانشگاه سمنان

روز ایران: دکتر میثم مدرسی با اعلام این خبر گفت : این رویداد در قالب یک پنل تخصصی با حضور دو نفر از مهندسین موفق فارغ التحصیل دانشگاه سمنان، دکتر ساناز علمداری از اعضای هیئت علمی دانشگاه سمنان و عضو هیات مدیره شرکت آراس تولید پژوهش مبنا و مهندس نادر نوبخت سرپرست تیم جهانی رباتیک دانش آموزی و مدیرعامل مرکز پژوهشگران جوان برگزار شد .

دکتر مدرسی با بیان اینکه در این رویداد به بررسی فرصت ها و چالش های پیش روی دانشجویان در مسیر رشد حرفه ای پرداخته شد افزود : در این رویداد دانشجویان ضمن آشنایی با دیدگاه های متفاوت در مورد شیوه های هدف گذاری، انتخاب مسیر تحصیل و مهارت آموزی، مبانی کارآفرینی، ایده پردازی و رشد ایده به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و راهکارهای فائق آمدن بر چالش های مسیر رشد توسط اعضای پنل مورد بحث و بررسی قرار گرفت. .

به گفته رئیس مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان ؛ در این رویداد تعدادی از دانشجویان مستعد با اعلام توانمندی های خود توانستند فرصت های شغلی مناسبی در راستای زمینه فعالیت مهمانان این رویداد بدست آورند.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰