کد خبر: ۱۳۱۴ |
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
| |
رئیس مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان از برگزاری رویداد موفقیت در مسیر حرفه ای به مناسبت روز مهندس برای اقشار دانشگاهی و به ویژه دانشجویان فعال و توانمند این دانشگاه خبر داد

برگزاری رویداد موفقیت در مسیر حرفه ای در دانشگاه سمنان

روز ایران: دکتر میثم مدرسی با اعلام این خبر گفت : این رویداد در قالب یک پنل تخصصی با حضور دو نفر از مهندسین موفق فارغ التحصیل دانشگاه سمنان، دکتر ساناز علمداری از اعضای هیئت علمی دانشگاه سمنان و عضو هیات مدیره شرکت آراس تولید پژوهش مبنا و مهندس نادر نوبخت سرپرست تیم جهانی رباتیک دانش آموزی و مدیرعامل مرکز پژوهشگران جوان برگزار شد .

دکتر مدرسی با بیان اینکه در این رویداد به بررسی فرصت ها و چالش های پیش روی دانشجویان در مسیر رشد حرفه ای پرداخته شد افزود : در این رویداد دانشجویان ضمن آشنایی با دیدگاه های متفاوت در مورد شیوه های هدف گذاری، انتخاب مسیر تحصیل و مهارت آموزی، مبانی کارآفرینی، ایده پردازی و رشد ایده به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و راهکارهای فائق آمدن بر چالش های مسیر رشد توسط اعضای پنل مورد بحث و بررسی قرار گرفت. .

به گفته رئیس مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان ؛ در این رویداد تعدادی از دانشجویان مستعد با اعلام توانمندی های خود توانستند فرصت های شغلی مناسبی در راستای زمینه فعالیت مهمانان این رویداد بدست آورند.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
آخرین اخبار