کد خبر: ۱۲۶۱ |
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
| |

روزهای بدی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، اگر شرایط به همین شکل برای آنها ادامه پیدا کند، روزهای بدی را در پیش خواهند داشت.

روزهای بدی را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنم

روز ایران: افشین پیروانی پس از پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: هواداران امروز زحمت کشیدند و روز خوبی را رقم زدند. از آنها تشکر کرده و این برد را تقدیم‌شان می‌کنیم که منتظر پیروزی تیم ما بودند. از مسئولان برگزاری این مسابقه هم تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند.

وی با انتقاد از شرایط باشگاه پرسپولیس گفت: سه ماه است که حساب باشگاه بسته است. این‌طوری نمی‌توان تیم‌داری کرد. ما بازی را بردیم و الان آمده‌ام حرف می‌زنم. اینطور نیست که بگویند نتیجه نگرفتیم و دنبال بهانه‌ایم. مگر می‌شود یک تیمی سه ماه حسابش بسته باشد؟! یکی باید کمک کند، مدیر عامل و هیئت مدیره باشگاه هرچه تلاش می‌کنند، نمی‌شود. ما حتی بلیت و هتل می‌خواهیم بگیریم نمی‌توانیم و مشکل داریم. بازیکنان الان منتظر دریافتی هستند و نمی‌توان به این شکل باشگاهداری کرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که در بازی قبل هم به سختی به هتل آزادی رفتند، تصریح کرد: اتفاقاتی رقم می‌خورد که نه در شأن باشگاه بزرگ پرسپولیس است و نه بازیکنان و مربیان این تیم. این در شأن ما نیست که با قسم خوردن به جان این و آن هتل بگیریم. این درست نیست و یکی باید ورود کند. ما تا حرف می‌زنیم می‌گویند سه ماه است که حساب باشگاه بسته است. ببینید چه کسی آمده باشگاه را قفل کرده است. این باشگاه به بورس رفته است و اگر بخواهیم مثل سال‌های قبل ادامه دهیم که نمی‌شود و یک جایی مشکل به وجود می‌آید. من خواهشم این است مسئولانی که می‌توانند کمک کنند جلو بیایند و مشکل را برطرف کنند. این تیم احتیاج به کمک دارد و من هشدار می‌دهم اگر همین شرایط ادامه داشته باشد روزهای بدی را پیش‌بینی می‌کنم. باشگاه به تنهایی توانایی باز کردن حسابش را ندارد و هر کسی می‌تواند کمک کند پا پیش بگذارد.

پیروانی در پاسخ به این پرسش که اتفاق جدیدی درباره دریافت طلب باشگاه از AFC رخ داده است یا خیر، خاطرنشان کرد: متأسفانه به دلیل تحریم، طلب AFC را نمی‌توانیم بگیریم و این هم یک مشکل دیگری است. یکسری افراد در این خصوص قول‌هایی دادند، ولی متأسفانه کسی نتوانسته است کاری کند.

وی درباره اینکه شایعه شده فدراسیون طلبش از AFC را گرفته است، عنوان کرد: ان‌شاءالله که گرفته باشد و به ما هم کمک کنند که طلب‌مان را بگیریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه پیش از شروع بازی هواداران سپاهان الفاظ نامناسبی درباره او به کار بردند، گفت: من به آنها خسته نباشید می‌گویم و حرف دیگری ندارم.

پیروانی درباره قضاوت بیژن حیدری هم خاطر نشان کرد: داوری بازی امروز به نظر من خوب بود و اگر شما نظر دیگری دارید بحثی جداست.

وی با اشاره به حضور هواداران و تشویق ممتد آنها تا پایان بازی تصریح کرد: روز اول گفتند که هواداران 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه را پر می‌کنند و از ورود هواداران استقبال کردیم. از مسئولان تصمیم‌گیرنده هم خواهش می‌کنیم که اجازه دهند حضور حداکثری هواداران را در همه شهرها داشته باشیم. از حضور همه هواداران چه سپاهانی و چه پرسپولیسی تشکر می‌کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که سپاهان پس از حذف از جام حذفی تمرکزش را روی لیگ برتر می‌گذارد، گفت: ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم، فوتبال برد و باخت دارد و به تیم خوب سپاهان هم خسته نباشید می‌گویم. ما در این بازی بهتر بازی کردیم و بردیم و در لیگ هم تلاش می‌کنیم که دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

پیروانی در پاسخ به این سؤال که برای دیدار برگشت با سپاهان درباره تعداد تماشاگران رایزنی کرده‌اند، اظهار داشت: ما هیچ رایزنی نکردیم. همین الان خواهش می‌کنیم اجازه بدهند هواداران ما بیایند. استادیوم آزادی که طبقه بالای آن کسی نمی‌تواند برود، هشت گیت آن را هم چادر کشیدند. اینکه بخواهیم محدودیت داشته باشیم چیز خوبی نیست. امروز هم همه دیدند که چه جو خوبی بر ورزشگاه حاکم بود. هوادار سرمایه اصلی هر تیمی است و ما هم بر این باور هستیم که بیشترین هوادار را داریم. باید اجازه بدهیم که همه با هم خوشحال باشیم و جشن بگیریم.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰