کد خبر: ۱۲۲۶ |
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
| |

نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» نقد می‌شود

جلسه نقد و بررسی نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» روز سه شنبه دوم اسفندماه در تالار مشاهیر مجموعه تناترشهر برگزار می‌شود.

نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» نقد می‌شود

روز ایران: جلسه نقد و بررسی نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز سه شنبه دوم اسفند ماه در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار خواهد شد.
در این جلسه که ورود به آن برای عموم آزاد است، رضا آشفته از منتقدان و پژوهشگران عرصه تئاتر با حضور کارگردان و بازیگران نمایش به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون نحوه اجرای این اثر نمایشی می‌پردازد.
نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» به نویسندگی محمد چرم‌شیر، کارگردانی غلامرضا عربی و بازی مریم دیهیم بخت، ندا سلیمانی، شیما شوری، حمیدرضا کیانی خواه، مسیحا موسوی، علی خدایاری، حمیدرضا فلاحی، زهره شعبانی، زهره میرشفیعیان، سهیلا جعفرآبادی، حانیه رستگاری یکی از آثار نمایشی متفاوت و ویژه تئاتر شهر با هنرمندی بازیگران نابینا و کم بینا است که تا روز ۲۲ اسفند ماه هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۰ به مدت زمان ۷۰ دقیقه در تالار سایه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان نمایش آمده است: «قهرمان به همراه اسبش تاریخ را در می‌نوردد عاشق می‌شود و در این عاشقی اسبش را قربانی می‌کند. معشوقه‌اش را هم از دست می‌دهد و در انتها در اوج تنهایی مسیری می‌یابد. این راه روزنه‌ای است برای آینده‌ای روشن».

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰