کد خبر: ۱۲۰۰ |
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
| |
رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش بیش از یک‌هزار و صد موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های این استان خبر داد و گفت: بیش از ۸ هزار موتورسیکلت توقیفی در استان هرمزگان تعیین تکلیف شد.

 

روز ایران: «مجتبی قهرمانی»، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، گفت: در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های سراسر کشور، با پیگیری و اقدامات لازم، هفتمین مرحله از مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌های استان هرمزگان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در مراحل گذشته این مزایده، 8 هزار و 854 موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و در مرحله جدید نیز تعداد یک‌هزار و 114 دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ‌های شهرستان‌های بندرعباس و بندرلنگه به مزایده گذاشته خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به روند روبه رشدی که در جهت ساماندهی به وضعیت پارکینگ‌ها حاصل شده است و در نتیجه برگزاری هفتمین مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی در آخرین روزهای سال 1401 قسمت اعظمی از وسایل نقلیه توقیفی موجود در پارکینگ‌های استان تعیین تکلیف و فروخته می‌شود و گام‌ بلندی در جهت صیانت از اموال بیت‌المال برداشته خواهد شد.

عموم مردم می‌توانند در روز سه‌شنبه دوم اسفندماه 1401 از ساعت 8:30 تا 11:30 و 14 تا 16» از موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا به وسیله تماس با شماره‌های 07633468820 و 07633468821 از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

همچنین با توجه به اینکه در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت‌های موضوع این مزایده، حکم قطعی قضایی صادر شده است، پس از تکمیل مراحل قانونی، مزایده یک هزار و صد و چهارده موتورسیکلت توقیفی در روز چهارشنبه 3 اسفندماه 1401 از ساعت 9 صبح با حضور نماینده دادستان و متقاضیان برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰