کد خبر: ۱۱۹۹ |
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
| |

صعود آسان استقلال با هت‌تریک مقابل ملوان

استقلال و ملوان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی به مصاف هم رفتند.

صعود آسان استقلال با هت‌تریک مقابل ملوان

روز ایران: در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ملوان بندرانزلی بود. این دیدار در نهایت با گل‌های ارسلان مطهری و ارمان رمضانی با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان ساپینتو به پایان رسید.

دقیقه ۱۳ کرنر ارسالی ملوان را مدافعین استقلال برگشت دادند که توپ به عبدالله حسینی رسید، ولی شوت او با اختلاف به بیرون رفت.
در دقیقه ۱۷ ارسال جلالی را مدافعین ملوان برگشت دادند و پشت محوطه جریمه توپ به سعید مهری رسید که ضربه چکشی او را ایمان صادقی مهار کرد.
دقیقه ۲۶ قطع توپ عالی بازیکنان ملوان در زمین خودی تبدیل به ضدحمله بازیکنان این تیم شد. کاظمینی وارد محوطه شد، اما پاس عرضی و زمینی او با جاگیری خوب در اختیار حسینی قرار گرفت.
حرکت پا به توپ کوین یامگا در دقیقه ۳۲ از میانه میدان با پاس زمینی او در نزدیکی‌های محوطه به قائدی رسید. مجید عیدی از پشت سر در قوس محوطه جریمه قائدی را سرنگون کرد و داور اعلام ضربه آزاد مستقیم کرد. محمد محبی پشت توپ قرار گرفت، اما ضربه او با دیوار دفاعی ملوان برخورد کرد و توپ برگشتی را هم قایدی به فضای بالای دروازه فرستاد.
دقیقه ۴۱ باز هم بازیکنان ملوان با پاس مهران احمدی از جناح راست وارد محوطه استقلال شدند. کاظمینی پاس زمینی را به نزدیکی‌های نقطه پنالتی فرستاد، اما روزبه چشمی با تکل به‌موقع یک گام پیش از بازگیر توپ را دور کرد تا توپ از محوطه خطر دور شود.

دقیقه ۵۸ ارسال جلالی در نزدیکی‌های شش قدم با کف دست راست صادقی از منطقه خطر دور شد اما پیش از آن مطهری در محوطه سرنگون شد ولی داور اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه ۷۴ ارسال کرنر در نزدیکی های محوطه شش قدم با ضربه سر محبی به ارسلان مطهری رسید اما ضربه سر او را ایمان صادقی برگشت داد. در ادامه مطهری توپ برگشتی را با بغل پا وارد دروازه کرد.

دقیقه ۸۰ بازهم مهدی قائدی با یک نفوذ خوب و ارسال دقیق، توپ را به محوطه ملوان فرستاد. آرمان رمضانی با جاگیری خوب پشت سر صادقی با یک پرواز بلند توپ را وارد دروازه ملوان کرد.

دقیقه ۸۹ بعد از مدت‌ها بازیکنان ملوان با یک ضد حمله خود را به محوطه استقلال رساندند و ضربه کاظمینی از نزدیکی‌های خط محوطه جریمه واکنش خوب حسینی در دوضرب مهار شد.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰