کد خبر: ۱۰۹۹ |
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲
| |

ادارات و مراکز آموزشی همدان فردا دوشنبه تعطیل شد

مدیریت بحران استانداری همدان اعلام کرد: ادارات و مراکز آموزشی این استان فردا /دوشنبه/ ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ تعطیل و فعالیت کارمندان به صورت دورکاری و غیرحضوری است.

ادارات و مراکز آموزشی همدان فردا دوشنبه تعطیل شد

تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی همدان دوشنبه 24 بهمن

روز ایران: مدیریت بحران استانداری همدان اعلام کرد: ادارات و مراکز آموزشی این استان فردا /دوشنبه/ ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ تعطیل و فعالیت کارمندان به صورت دورکاری و غیرحضوری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار همدان با صدور بخشنامه‌ای به همه دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد: با توجه به بارش برف، برودت هوا و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر ادامه شرایط جوی، همه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، مؤسسات، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در سطح استان به صورت غیرحضوری و دور کار شدند.

البته این بخشنامه شامل حال مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی و درمانی نمی شود.

همچنین در این بخشنانه خطاب به مدیران و روسای دستگاه های اداری تاکید شده نظارت دقیق و کافی نسبت به مدیریت بهینه مصرف انرژی در محل خدمت داشته باشند.

بارش سنگین برف همچنین امروز مدارس همه مناطق ۱۹ گانه استان را به تعطیلی کشاند.

همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش همدان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مدارس مناطق ۱۹ گانه استان همدان به دلیل بارش برف و سرما امروز یکشنبه ۲۳ بهمن در نوبت بعدازظهر غیر حضوری است.

مدیرکل هواشناسی استان همدان هم گفت: با فعالیت یک سامانه بارشی در ۱۲ ساعت گذشته، ارتفاع برف در برخی از نقاط این استان به بالای ۱۷ سانتی متر رسیده است.

حسین عابد اظهار داشت: بیشترین میزان برف در استان همدان در ۱۲ ساعت گذشته در شهرستان تویسرکان با ۱۷ سانتی متر، در ایستگاه فرودگاه همدان ۱۶ سانتی متر و در سایر نقاط استان نیز به طور متوسط بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر ثبت شده است.

ایرنا
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰