کد خبر: ۱۰۹۵ |
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
| |
 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مشاوران پروژه‌های استانی که در پایتخت مستقر هستند، گفت: از معضلات ما در شهرستان این مشاورانی هستند که پول می‌گیرند اما خدمتی ارائه نمی‌دهند.

حسن‌پور: مشاوران پایتخت‌نشین بلای جان پروژه‌های استانی هستند

نظر نماینده مردم سیرجان درباره مشاوران پروژه های استانی

روز ایران: شهباز حسن پور در جریان نشست مسئولان شهرستان بردسیر با حضور سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: یکی از بلاهای طرح‌ها، مشاورانی هستند که در مرکز مستقرند و دفتری در شهرستان ندارند.
وی در ادامه همچنین با بیان این‌که پیگیریم تخصیص اعتبارات دولتی امسال به ۱۰۰ درصد برسد، ادامه داد: دولت اعلام کرده بالای ۲۰ درصد از طرح‌های مصوبات سفر رئیس‌جمهور در استان‌ها انجام شده در حالی که به گفته مدیران مسکن و شهرسازی، طرح منظومه‌های روستایی در بردسیر پیشرفتی نداشته و در حد انتخاب مشاور باقی مانده است.
حسن‌پور با اشاره به حذف بردسیر از طرح آبرسانی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: جایی در استان کرمان بدتر از بردسیر نداریم زیرا ریالی در بخش آبرسانی این شهرستان هزینه نشده است.
وی با بیان اینکه آب بردسیر به خانه‌های آنچنانی و ویلاها در دیگر شهرستان‌ها می‌رود درعین حال افزود: از زمانی نماینده شدم نگذاشتم یک قطره آب این شهرستان منتقل شود و پیگیر انتقال آب از خلیج فارس به بردسیر نیز هستیم.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بانک‌های بردسیر ۱۰۰ درصد تعطیل هستند، گفت: هیچ بانکی در این شهرستان حتی وام ۵۰ میلیون تومانی به مردم پرداخت نمی‌کند و فقط بانک رسالت در این شهرستان فعالیت دارد.
حسن‌پور بیان کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان بخش خصوصی شهرستان بردسیر را حمایت کند، زیرا سیستم خشک اداری در این شهرستان حاکم است و امیدوارم انقلاب اداری در کشور صورت گیرد.

خبر آنلاین

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰