کد خبر: ۱۰۶۴ |
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
| |

استانداری تهران باید همه مقاطع تحصیلی را به دلیل بارش برف تعطیل می‌کرد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای موجود در استانداری تهران چه اصراری داشت که فقط مدارس ابتدایی مناطق یک تا پنج تعطیل شوند؟

روز ایران: سیداحمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز در یکصد و بیست و نهمین صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از استانداری تهران گفت: از دیروز همه می‌دانستیم که امروز سنگین‌ترین برف در کل شهر تهران آغاز می‌شود و علاوه بر مناطق شمالی مناطق مرکزی و جنوبی شهر تهران نیز درگیر خواهند شد. 

وی افزود: شورای موجود در استانداری تهران چه اصراری داشت که فقط مدارس ابتدایی مناطق یک تا پنج تعطیل شوند؟ اکنون ساعت ۱۰ صبح است و شهر قفل است بنابراین باید همه مقاطع تحصیلی در شهر تهران تعطیل می‌شد.

علوی خاطرنشان کرد: انتظار این بود که استانداری تهران این یک الی دو روز را به دلیل بارش برف مدیریت می‌کردند و امیدوارم فرزندان ما که امروز به دلیل عدم تعطیلی مدارس به خارج از منزل رفته‌اند به سلامت به منزل برگردند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری به شهرداری تهران گفت: تفاوت عیدی پرسنل رسمی و قراردادی بیش از ۵ میلیون است و معیشت همه پرسنل بر عهده ما است.

وی تاکید کرد: اکنون باید تدبیر کرد که فاصله عیدی پرسنل رسمی و قراردادی اصلاح شود و اگر کاری را باید شورای اسلامی شهر تهران در این خصوص صورت دهد این آمادگی را داریم.

باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰