کد خبر: ۸۵۴ |
۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
| |
همه هواداران عربستانی در شهرهای مختلف مشتاق دیدن بازی رونالدو از نزدیک هستند.

رونالدو خزانه رقیبان النصر را احیا کرد!

روز ایران: باشگاه‌های لیگ عربستان برای افزایش منابع مالی و بهره‌برداری از حضور کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی، در دیدارهایی که او حضور دارد، عرضه بلیت‌های بازی خود با النصر را با قیمت‌های بی‌سابقه آغاز کردند.

بازی‌های النصر در خارج از ورزشگاه خود شاهد حضور بی‌سابقه‌ای است، زیرا هواداران عربستانی می‌خواهند کریستیانو را در زمین ببینند؛ اتفاقی که برای این تیم‌ها تکرار نمی‌شود.

باشگاه الوحده عربستان امروز یکشنبه از عرضه بلیت بازی خود با النصر که قرار است پنجشنبه هفته آینده در مکه در چارچوب هفته شانزدهم لیگ عربستان برگزار شود، خبر داد.
قیمت بلیت کلاس استاندارد ۷۵ ریال، کلاس پریمیوم ۴۵۰ ریال و جایگاه ۱۰۰۰ ریال بود. که در واقع به پول ایران سقف قیمت بلیت‌ها تا چیزی حدود ۱۲ میلیون تومان خواهد بود.

روند خرید بلیت شاهد استقبال بی‌سابقه‌ای است و بلیت‌های مسابقه چندین ساعت‌ پس از عرضه به پایان می‌رسند. برای این بازی تاکنون بیش از ۵۰۰۰ بلیت فروخته شده است و تعداد بلیت‌ها مدام در حال افزایش است و ظرفیت رسمی ورزشگاه الشریعه مکه ۳۸۰۰۰ نفر است.

همچنین باشگاه الفتح برای دیدار جمعه گذشته خود با النصر، بلیت‌های ۱۰۰ ریالی، ۱۵۰ ریالی و ۱۰۰۰ ریالی را عرضه کرده بود. یعنی به پول ایران قیمت‌ بیلت‌ها از یک میلیون دویست تا دوازده میلیون تومان وجود داشته است.

ورزش سه

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰